- wydarzenie już minęło.
Profilaktyka priorytetem zdrowia publicznego

12:00 Sejm RP
Konferencja pt. „Profilaktyka priorytetem zdrowia publicznego – wspólny głos na rzecz zdrowia Polaków” pod honorowym patronatem wicemarszałek Doroty Niedzieli (sala im. Wojciecha Trąmpczyńskiego – nr 106, bud. C)














































