- wydarzenie już minęło.
Konferencja „Siła mediów w profilaktyce zdrowotnej” organizowana przez wicemarszałek Monikę Wielichowską (sala im. Henryka Wujca – nr 111, bud. U)
Sejm RP
Konferencja „Siła mediów w profilaktyce zdrowotnej” organizowana przez wicemarszałek Monikę Wielichowską (sala im. Henryka Wujca – nr 111, bud. U)
Konferencja organizowana przez wicemarszałek Sejmu Monikę Wielichowską wraz z Polską Mocą Biznesu i Fundacją Pozytywnych Idei
więcej informacji »














































