Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Konferencja „Siła mediów w profilaktyce zdrowotnej” organizowana przez wicemarszałek Monikę Wielichowską (sala im. Henryka Wujca – nr 111, bud. U)

18 maja

Sejm RP

Konferencja „Siła mediów w profilaktyce zdrowotnej” organizowana przez wicemarszałek Monikę Wielichowską (sala im. Henryka Wujca – nr 111, bud. U)
Konferencja organizowana przez wicemarszałek Sejmu Monikę Wielichowską wraz z Polską Mocą Biznesu i Fundacją Pozytywnych Idei
więcej informacji »

Szczegóły

  • Data: 18 maja