Edyta Janczewska-Zreda rozpoczęła pracę na nowym stanowisku Dyrektora Departamentu Rynku Aptecznego w Pracodawcy RP. Janczewska-Zreda od roku do grudnia 2023 r. pracowała jako Dyrektor Biura Głównego Inspektora Farmaceutycznego w Główny Inspektorat Farmaceutyczny oraz równolegle pełniła funkcję rzecznika prasowego GIF.
Departament Rynku Aptecznego to nowe ciało w strukturze Pracodawców RP. Departament ma reprezentować podmioty na rynku aptecznym. Edyta Janczewska-Zreda to specjalistka ds. komunikacji, doświadczona w realizacji projektów komunikacyjnych dla podmiotów z branży farmaceutycznej i administracji publicznej. Do końca 2023 roku pełniła funkcję dyrektora biura Głównego Inspektora Farmaceutycznego i rzecznika prasowego GIF
„Specyfika rynku aptecznego wymaga indywidualnego podejścia do problemów, wyzwań i postulatów przedsiębiorców. Dlatego też zdecydowaliśmy o utworzeniu odrębnej struktury w organizacji, która w całości będzie skupiona na reprezentowaniu branży w dialogu z ustawodawcą i stroną publiczną. Departament Rynku Aptecznego ma przed sobą także wiele innych zadań mających na celu wzmacnianie dobrego wizerunku przedsiębiorców aptecznych w oczach decydentów i opinii publicznej” – podkreśla Rafał Dutkiewicz Prezes Zarządu Pracodawców RP.
Źródło: komunikat prasowy
Dr Beata Jagielska dyrektorem Narodowego Instytutu Onkologii
Stanowisko Pracodawców RP w sprawie łamania standardów stanowienia prawa w Polsce



























































