Centrum e-Zdrowia po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i artystycznych do udziału w dwumiesięcznym, płatnym stażu. Zgłoszenia do uczestnictwa w programie „Bądź w Centrum e-Zdrowia” można przesyłać do 15 stycznia 2023 r.
„Spędź ferie aktywnie zawodowo” – tak Centrum e-Zdrowia zachęca młodych i utalentowanych adeptów uczelni wyższych na kierunkach związanych m.in. z informatyką, do zgłaszania się na płatny staż.
O programie stażowym
– W Centrum e-Zdrowia ważne są dla nas: zespołowość, współpraca i kreatywność. Chcemy, by nasi stażyści od pierwszych dni w CeZ stali się częścią naszego ITeamu. Dlatego też dołączają oni do zespołów projektowych i uczestniczą w realizacji unikatowych projektów, jak analiza terabajtów danych medycznych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Big Data i sztuczną inteligencję, rozwój systemu e-zdrowie (P1) i budowa kolejnych, tj.: e-krew i Poltransplant. Najlepszym ze stażystów zaproponujemy stałą współpracę. Dotychczas z tej możliwości skorzystało kilkanaście osób – mówi Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.
O stażu CeZ
Staż w Centrum rozpocznie się na początku lutego i potrwa do końca marca. Kandydaci mogą wybrać jedną z siedmiu ścieżek kariery oraz pod okiem dedykowanego opiekuna merytorycznego rozwijać swój talent i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.
Ścieżki kariery w programie „Bądź w Centrum e-Zdrowia” to:
- programista frontend/backend,
- analityk systemowo-biznesowy,
- analityk ryzyka,
- administrator systemów IT,
- inżynier bezpieczeństwa,
- analityk bezpieczeństwa informacji,
- UX/UI designer.
Staż odbywa się w wygodnej dla wszystkich formie zdalnej, w niepełnym wymiarze godzin, tj. 35 godzin/tydzień. Stażyści za swoje zaangażowanie otrzymają też miesięczne wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto.
Zgłaszać się na staż w Centrum można do 15 stycznia 2023 r. Do kolejnego etapu, czyli spotkania z opiekunem stażu, zostaną zaproszeni wybrani kandydaci.
Osoby zainteresowane udziałem w programie stażowym „Bądź w Centrum e-Zdrowia” powinny wysłać swoje CV na jeden ze wskazanych adresów mailowych:
- ścieżka inżyniera bezpieczeństwa: aplikacje.bezpieczenstwo@cez.gov.pl
- ścieżka analityk ryzyka: aplikacje.ryzyko@cez.gov.pl
- ścieżka analityk bezpieczeństwa informacji: aplikacje.informacja@cez.gov.pl
- ścieżka programista backend: aplikacje.backend@cez.gov.pl
- ścieżka programista frontend: aplikacje.frontend@cez.gov.pl
- ścieżka analityk biznesowy: aplikacje.analityk_biznesowy@cez.gov.pl
- ścieżka analityk systemowy: aplikacje.analityk_systemowy@cez.gov.pl
- ścieżka UX/UI: aplikacje.UX/UI@cez.gov.pl
- ścieżka administrator systemów IT: aplikacje.administrator@cez.gov.pl
O Centrum e-Zdrowia
Centrum e-Zdrowia od ponad 20 lat projektuje unikalne rozwiązania teleinformatyczne dla sektora ochrony zdrowia, m.in. system e-zdrowie (P1), e-krew i Poltransplant. Jako jednostka budżetowa realizuje zadania związane z cyfryzacją ochrony zdrowia zgodnie z kierunkami wyznaczonymi przez Ministerstwo Zdrowia. W portfolio instytucji są takie e-usługi, jak: aplikacja mojeIKP, Internetowe Konto Pacjenta, e-recepta, e-skierowanie czy elektroniczna dokumentacja medyczna EDM. W CeZ za budowę, rozwój i utrzymanie systemów IT i rejestrów odpowiada ponad 300 osób. Zespół Centrum tworzą zarówno pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.
Źródło: CeZ
Digitalizacja ochrony zdrowia – czego uczą doświadczenia Polski i Szwajcarii?
Kampania „Lider e-zdrowia” Centrum e-Zdrowia z nagrodą Związku Firm Public Relations